las i patyki

Mimo, że w Warszawie nudzić się nie można często rezygnujemy z zatłoczonych atrakcji jakie nam oferuje i wybieramy po prostu las. W lesie zawsze znajdziemy przestrzeń dla siebie, posłuchamy najpiękniejszej muzyki na świecie, pooddychamy trochę zdrowszym powietrzem i wiele zobaczymy. W lesie jest wszystko czego nam potrzeba: miejsce żeby odpocząć, naturalny plac zabaw i na każdym kroku możliwość nauczenia się czegoś nowego. W lesie nie ma nudy i nie ma też tłumów ludzi. Na szczęście w Warszawie leśnych ścieżek nie brakuje i każdy znajdzie dla siebie idealne miejsce. Trzask łamanych patyków pod stopami, szum wiatru w koronach drzew i śpiew ptaków…my to lubimy najbardziej.

Tym razem poszliśmy z planem w głowie. Nazbieramy dużo patyków! W sumie zawsze je zbieramy ale tym razem to był plan. Składaliśmy patyki i inne wspaniałości pod wyznaczonym drzewem by na koniec zabrać wszystko ze sobą, do domu. Przy zbieraniu patyków spotkaliśmy kilka biedronek, dużo mrówek, kilka ptaków…Słuchaliśmy leśnej muzyki, rozmawialiśmy o tym co tu i tam i dlaczego.

Zmęczeni i bardzo brudni wróciliśmy do domu taszcząc kilogramy skarbów pod pachami. Po obiedzie te skarby dostały swoje drugie życie.

Do malowania użyliśmy farb akrylowych. Do każdego koloru dodałam odrobinę bieli żeby było pastelowo 🙂

Do miłego,

Ania

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s