na plac zabaw marsz! ulubione

Pogoda całkiem w kratkę. Trochę w domu lepimy, malujemy, budujemy, kombinujemy kiedy deszcz po szybach zacina, czasem się w ten deszcz zapatrzymy na długie chwile…A jak tylko słońce wyjdzie i w mgnieniu oka trawę wysuszy to na plac zabaw idziemy obowiązkowo. Szczerze mówiąc nie lubię, wolę na łąkę, do lasu na spacer…gdziekolwiek. Te place zabaw to nie moja bajka, na nieszczęście chłopcy je uwielbiają! Lubią łąki, pola, lasy no ale na plac zabaw, raz na jakiś czas, też chcą pójść. Szukam więc fajnych, ciekawych miejsc, innych niż większość. Znalazłam w Warszawie kilka takich, na których, że tak to ujmę, daję jeszcze radę 😉

Zapraszam na niewielką fotorelację i zachęcam do odwiedzin i dobrej zabawy.

  1. Strefa Rodziny na Podzamczu, przy Parku Fontann.

To nasze najnowsze odkrycie. Spora przestrzeń, dużo miejsc do posiedzenia (trawka,leżaki, duże drewniane ławy). Mały plac zabaw dla „maluchów”, wielkie rury do zjeżdżania, kopara do kopania, pająk do wspinania dla „starszaków”, i jeszcze coś ekstra 😉 wodny plac zabaw do brodzenia bosymi stopami, z tamami, pompami i zaporami!!!! No tu jest moc!

2. Kępa Potocka.

Żadne tam odkrycie. Lubię za dużo zieleni, spore trawniki na koce, miłe miejsce z leżakami i dobrymi lodami, wodę i wreszcie całkiem niezły plac zabaw. Dużo ciekawych pajęczyn do wspinania, osobna część dla starszych i młodszych dzieci. Może bez fajerwerków ale miło.

3. Dinozaurowy plac zabaw.

Fajny, bo zupełnie inny od wcześniej mi znanych. Chłopcom bardzo się podoba. Poza dużymi, drewnianymi okazami jest też zjazd linowy, duża pajęczyna i wydzielona strefa dla młodszych dzieci…też z gadami w roli głównej. Wielkie gadzie jaja i kości do odkrycia w piasku są naprawdę fajną atrakcją. Plac zabaw mieści się na Ursynowie, przy ulicy Puszczyka18.

4. Kosmiczny.

Polecam dla starszych dzieci, bo trochę mniej bezpieczny niż przeciętne. Myślę, że od 4lat. Ciekawe instalacje z planetami w roli głównej. Miękkie podłoże z kosmonautą, dużo srebrnych rurek, kosmicznych kul, ogromna zjeżdżalnia i tunel. W sąsiedztwie park z zadbanymi alejkami i park linowy. Na Kabatach, na terenie parku Przy Bażantarni można miło spędzić cały dzień.

5. Trampolinowy.

Dla tych, co to najbardziej na świecie lubią brykać! Mieści się na ul.Marymonckiej, tuż przy AWFie. Dużo pojedynczych trampolin, trampolinowa ścieżka dla bardzo zawziętych brykaczy a poza tym mega ścianka wspinaczkowa, pajęczynowe tunele i mnóstwo innych atrakcji. Spory obiekt, na którym każdy znajdzie coś fajnego dla siebie.

6. Soho Factory

Fajny, kameralny plac, który powstał zupełnie niedawno na terenie Soho Factory. Niewielki ale z racji swego otoczenia bardzo klimatyczny. Z pompą wodną, koparą, tunelem w ziemi i zjazdem linowym. W sąsiedztwie Teatr Niewielki i hala wystawowa, w której co chwilę dzieje się coś ciekawego a poza tym fajne knajpki, idealne na małe co nieco lub pyszny obiad.

Do miłego,

Ania

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “na plac zabaw marsz! ulubione

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s